• BMX aero
 • Trase 3
 • Trase 2
 • Trase 1

Nāc braukt!

Nāc braukt!

Lai kļūtu par vienu no BMX kluba "Tālava" braucējiem - zvaniet kluba trenerim Olafam Lakučam pa tālr. 28330999 un piesakieties!

Vasaras sezonā treniņi notiek 3x nedēļā SCO Centrs BMX velotrasē (blakus DUS Valdeko, atpūtas kompleksa AVOTI teritorijā). Ziemas mēnešos: Valmieras Viestura vidusskolas sporta zālē, baseinā un BMX trasē telpās Beitēs.

Maksa par treniņiem 15Ls/mēn, + 10Ls/gadā par trases uzturēšanu.

Pirmdienās 18:00  BMX treniņi Beitēs

Trešdienās 18:00  BMX treniņi Beitēs

Ceturtdienās  19:40 peldēšana VPĢ baseinā

Piektdienās  18:00  fiziskās sagatavotības treniņi Viesturskolā.

Velosipēds. Lietots BMX ritenis maksā sākot ar 100Ls. Ar tādu iesākumā pietiek. Līdz ar meisarības vairošanos, nepieciešams arī labāks inventārs. Tāds maksā 220Ls - 350Ls. Protams, ir kompānijas, kas ražo pat vairākas reizes dārgākus riteņus. Viss atkarīgs no detaļu komplektācijas. Visu kompāniju velosipēdi ir pieejami, taču Latvijā nopērkami Free Agent, Redline, ONE, Intenese, Diamonback un citas. Šīs ir lielas riteņu ražotājkompānijas, kas garante zināmu kvalitāti un labāku cenu.

Ekipējums. Lai nodarbotos ar BMX, jāievēro drošibas noteikumi, kas ietver ķiveres, cimdu un apģērba, kas neatsedz kailu miesu, lietošana. Arī ekipējumu iespējams iegadāties lietotu (ķiveri, formu, cimdus iesakam pirkt jaunus)

Ķivere: sākot ar 70Ls

Cimdi: sākot ar 15Ls

Apģērbs: iesākumam der parastas treniņbikses un krekls, bet sacensības parasti visi brauc ar formu, kas maksa ap 70Ls. 

Atgādinājums: pirms iegādajaties BMX velosipēdu un ekipējumu, noteikti konsultējaties ar speciālistu (Valmieras BMX klubā Tālava tas ir Edžus Treimanis)!

Pirmais, pirms pērciet BMX velosipēdu, konsultējaties ar speciālistu, kas klubā Tālava ir treneris Edžus! Jo kļūdoties velosipēda iegādē, sagādāsiet sev un puikam problēmas (neatbilstošs izmērs, kvalitāte). Tātad, obligādi konsultējaties pie speciālista un brīdinam, ka speciālists veikalā bieži vien nav pietiekami zinošs BMX lietās. Tātad, konsultējaties ar kluba treneri Edžu!

Ir dažādas iespējas, kur iegādāties BMX velosipēdu. Iesācēji var sākt ar lietotu velosipēdu. Tādā veidā tiks gūtas pirmās iemaņas un vispār saprasts vai BMX ir sirdslieta. Par lietotiem BMX riteņiem jautājiet kluba trenerim Edžum. Protams, var uzreiz iegādāties jaunu riteni.

Tas izdarāms:

1. BMX sacensību laikā pie pārdevēju teltīm (tiesa šādas iespējas nav visās sacensībās Latvijā)

2. Velosipēdu tirgotavās:

- oks.lv Rīga, Bruņinieku iela 20 

- xsports.lv Rīga, Džutas iela 8; Rīga, Mūkusalas 41b

- Trek, Rīga, Brīvības iela 111

Atbalstītāji

 • Par aktīvu dzīvesveidu
  Par aktīvu dzīvesveidu
 • SCO CENTRS būvuzņēmums
  SCO CENTRS būvuzņēmums
 • Burtnieku novads
  Burtnieku novads
 • Valmiera
  Valmiera
 • AVOTI, atpūtas komplekss
  AVOTI, atpūtas komplekss
 • Triumfs balvas
  Triumfs balvas